Galerija

Sodyba

Sodyboje talpiname iki 30 žmonių, na, o miegamų vietų 20. Vasarą tai ne bėda, nes šalia namo yra didelė pievelė, kurioj svečiai įkuria palapinių miestelį. Dėl nieko Jums rūpintis nereikės, nes sodyboje yra visi gyvenimui reikalingi daiktai

Medienos gaminiai

Gaminame įvairius sodo – lauko baldus, kubilus bei pirtis bačkoje iš įvairios medienos. Šia veikla užsiimame nuo 2007 m. ir džiuginame savo klientus nestandartiniais, vienetiniais lauko baldais, pavėsinėmis, šulinio apdailomis, supynėmis, vaikų žaidimo aikštelėmis ir kitais medžio gaminiais.

Dekoratyviniai paukščiai

Dekoratyvinių paukščių auginimu susidomėjome 2005 metais. Paukščius įsigijame ir parsivežame iš daugelio Europos Sąjungos šalyse vykstančių parodų, todėl atitinka veislės standartą. Paukščiai yra grynaveisliai, puikios išvaizdos. Auginame įvairių spalvų Didžiuosius Kochinchinus, Bramus, Orpingtonus, Šabus, Feniksus ir kitų veislių paukščius.

Mobiliosios pramogos

Visiems, kas nori atsipalaiduoti su draugų kompanija gamtos apsuptyj, bei pasilepinti maudynėmis – nuomojame mobilias pirtis bei kubilus. Atvežame į Jūsų pasirinktą vietą, pasirinktu laiku. Ši pramoga tinka bet kuriuo metų laiku, nes nėra nieko maloniau kaip iš garuojančios pirties įšokti į tekančią upę ar tiesiog laužo šviesoje atsiplaiduoti kubile.

Stovyklavietes nuoma

Visiems mėgstantiems laisvalaikį gamtoje siūlome poilsį neseniai įkurtoje stovyklavietėje. Stovyklavietė įkurta nuošalioje vietoje, 1,5 km nuo Pamerkių kaimo. Tiems, kam pabodo miesto triukšmas, galės leisti laiką prie rusenančio laužo, maudytis Merkio upėje. Taip pat pagalvojome ir apie tuos, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikį – jiems mes siūlome įrengtą tinklinio bei krepšinio aikšteles. Visi, kas bijo blogo oro ir lietaus, galės pasislėpti stovyklavietėje įrengtoje erdvioje pavėsinėje, bei turės galimybę išsinuomoti mobilią pirtelę ar kubilą.