Paslaugos

 

Sodybos nuoma

Kviečiame pasilepinti, sugūžėti su draugais ar šeima, pabūti ir smagiai praleisti laiką. Mūsų siūlomos pramogos nenuvargins, o priešingai – padės atsipalaiduoti ir užmiršti visus rūpesčius. Dzūkiškas miškelis, netoli tekantis Merkys – tai du gamtos stebuklai vienoje vietoje, į kuriuos turėsite galimybę pasinerti atvykę į mūsų sodybą.

Sodyboje talpiname iki 30 žmonių, na, o miegamų vietų 20. Vasarą tai ne bėda, nes šalia namo yra didelė pievelė, kurioj svečiai įkuria palapinių miestelį. Dėl nieko Jums rūpintis nereikės, nes sodyboje yra visi gyvenimui reikalingi daiktai – virtuvės reikmenys, patalynė, tualetas ir dušas. Mėgstantys kulinarines naujoves, galės pasimėgauti šviežiai rūkyta žuvimi arba ant laužo virtu plovu.

Vandens pramogos

Siūlome pasinaudoti ir pasilepinti vandens teikiamomis sveikatai naudingomis savybėmis ir išmėginti maudynes kubile, pirties teikiamus malonumus, bei šiltuoju metų laiku esančiu baseinu, baidarių žygį įvairiomis dzūkijoje tekančiomis upėmis. Taip pat mėgstantys žvejybą gali išsiruošti į ją netoliese tekančioje Merkio upėje.

Stovyklavietes nuoma

Visiems mėgstantiems laisvalaikį gamtoje siūlome poilsį neseniai įkurtoje stovyklavietėje. Stovyklavietė įkurta nuošalioje vietoje, 1,5 km nuo Pamerkių kaimo. Tiems, kam pabodo miesto triukšmas, galės leisti laiką prie rusenančio laužo, maudytis Merkio upėje. Taip pat pagalvojome ir apie tuos, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikį – jiems mes siūlome įrengtą tinklinio bei krepšinio aikšteles. Visi, kas bijo blogo oro ir lietaus, galės pasislėpti stovyklavietėje įrengtoje erdvioje pavėsinėje, bei turės galimybę išsinuomoti mobilią pirtelę ar kubilą.

Lauko pramogos

Kas gali būt geriau už žaidimus gryname ore, ar vakarojimą su draugų kompanija esančioje lauko terasoje ? Tiems kurie mėgsta aktyvų laisvalaikį, siūlome galimybę pažaisti paplūdimio tinklinį naujai įrengtoje aikštelėje, taip pat pažaisti krepšinį. Mažųjų mūsų svečių laukia 3 metrų skersmens batutas ir supynės, taip pat galimybė pamatyti įvairių veislių dekoratyvinius paukščius bei šalia sodybos besiganančias įvairių veislių avis.

Vidaus pramogos

Mes pasirūpinome ne tik Jūsų aktyviu laisvalaikiu, bet taip pat siūlome draugų kompanijoje smagiai švęsti vakarėlius ar gimtadienius. Sodyboje įrengta garso aparatūra tikrai padės su trenksmu atšvęsti gimtadienį, taip pat įvairiaspalvės lempos padės pasijusti kaip diskotekoje. Mėgstantys ramesnį poilsį galės romatiškai praleisti laiką prie šalia rusenančio židinio, ar tiesiog pažaisti stalo žaidimus.

Medienos gaminiai

Gaminame įvairius sodo – lauko baldus, kubilus bei pirtis bačkoje iš įvairios medienos. Šia veikla užsiimame nuo 2007 m. ir džiuginame savo klientus nestandartiniais, vienetiniais lauko baldais, pavėsinėmis, šulinio apdailomis, supynėmis, vaikų žaidimo aikštelėmis ir kitais medžio gaminiais. Mūsų gaminiai ne tik gerina Jūsų namų interjerą, bet ir yra ilgaamžiai. Svarbiausias mūsų privalumas, jog gaminame kokybiškus, patrauklius bei pagal individualius užsakymus medienos gaminius.

Dekoratyviniai paukščiai

Dekoratyvinių paukščių auginimu susidomėjome 2005 metais. Paukščius įsigijame ir parsivežame iš daugelio Europos Sąjungos šalyse vykstančių parodų, todėl atitinka veislės standartą. Paukščiai yra grynaveisliai, puikios išvaizdos. Auginame įvairių spalvų Didžiuosius Kochinchinus, Bramus, Orpingtonus, Šabus, Feniksus ir kitų veislių paukščius.

Mobilios paslaugos

Visiems, kas nori atsipalaiduoti su draugų kompanija gamtos apsuptyj, bei pasilepinti maudynėmis – nuomojame mobilias pirtis bei kubilus. Atvežame į Jūsų pasirinktą vietą, pasirinktu laiku.

Ši pramoga tinka bet kuriuo metų laiku, nes nėra nieko maloniau kaip iš garuojančios pirties įšokti į tekančią upę ar tiesiog laužo šviesoje atsiplaiduoti kubile.