Sodybos nuoma

Kviečiame pasilepinti, sugužėti su draugais ar šeima, pabūti ir smagiai praleisti laiką. Mūsų siūlomos pramogos nenuvargins, o priešingai – padės atsipalaiduoti ir užmiršti visus rūpesčius. Dzūkiškas miškelis, netoli tekantis Merkys – tai du gamtos stebuklai vienoje vietoje, į kuriuos turėsite galimybę pasinerti atvykę į mūsų sodybą.

Sodyboje talpiname iki 30 žmonių, na, o miegamų vietų 20. Vasarą tai ne bėda, nes šalia namo yra didelė pievelė, kurioj svečiai įkuria palapinių miestelį. Dėl nieko Jums rūpintis nereikės, nes sodyboje yra visi gyvenimui reikalingi daiktai – virtuvės reikmenys, patalynė, tualetas ir dušas. Mėgstantys kulinarines naujoves, galės pasimėgauti šviežiai rūkyta žuvimi arba ant laužo virtu plovu.

Vandens pramogos

Siūlome pasinaudoti ir pasilepinti vandens teikiamomis sveikatai naudingomis savybėmis ir išmėginti maudynes kubile, pirties teikiamus malonumus, bei šiltuoju metų laiku esančiu baseinu, baidarių žygį įvairiomis Dzūkijoje tekančiomis upėmis. Taip pat mėgstantys žvejybą gali išsiruošti į ją netoliese tekančioje Merkio upėje.

Lauko pramogos

Kas gali būt geriau už žaidimus gryname ore, ar vakarojimą su draugų kompanija esančioje lauko terasoje ? Tiems kurie mėgsta aktyvų laisvalaikį, siūlome galimybę pažaisti paplūdimio tinklinį naujai įrengtoje aikštelėje, taip pat pažaisti krepšinį. Mažųjų mūsų svečių laukia 3 metrų skersmens batutas ir supynės, taip pat galimybė pamatyti įvairių veislių dekoratyvinius paukščius bei šalia sodybos besiganančias įvairių veislių avis.

Vidaus pramogos

Mes pasirūpinome ne tik Jūsų aktyviu laisvalaikiu, bet taip pat siūlome draugų kompanijoje smagiai švęsti vakarėlius ar gimtadienius. Sodyboje įrengta garso aparatūra tikrai padės su trenksmu atšvęsti gimtadienį, taip pat įvairiaspalvės lempos padės pasijusti kaip diskotekoje. Mėgstantys ramesnį poilsį galės romantiškai praleisti laiką prie šalia rusenančio židinio, ar tiesiog pažaisti stalo žaidimus.

992665_678752325489482_1639623102_n